Гелена Саврук
Керівний партнер
Унікальний досвід в створенні та управлінні екосистемами, стратегічними партнерствами та альянсами. Професійна експертиза в проведенні трансформацій компаній та розробки стратегій розвитку, управлінні та розвитку бізнес-портфелей, розробці та реалізації проектів регіонального розвитку. П'ятнадцятирічний досвід управління компаніями та групами компаній на перших позиціях. Керівник Школи Стратегій в kmbs, керівник програми Strategic Leadership: Security and Defense Sector of Ukraine в kmbs, та викладач стратегічних курсів kmbs – Business Ecosystems, Defense and Security Ecosystem, Business Model.
В'ячеслав Брюховецький
Партнер
Почесний президент Києво-Могилянської академії, громадський діяч. Свого часу був головним ініціатором відродження Києво-Могилянської академії як сучасного вищого навчального закладу, побудованого на зразках північно-американських університетів. Є членом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, доктором філологічних наук, кандидат педагогічних наук.
Олександр Саврук
Партнер
Професійна експертиза в формуванні стратегічної ідеї, бізнес-моделюванні, веденні змін. Професійний досвід в області поліпшення бізнес процесів і моделювання діяльності підприємства як частини комплексних послуг трансформації підприємства. Більше 20-ти років досвіду роботи над розробками та реалізацією програм реінжинірингу, навчання та надання послуг з бізнес-консалтингу. Декан, директор kmbs.
Валентина Піонтковська
Керівник проектів
Спеціалізується в області розвитку бізнесу в IT та управління проектами. Унікальний досвід роботи в різних індустріях та управлінні проектами в Північній Америці. Академічний досвід в розробці та реалізації маркетингових стратегій для різних підприємств.